Artırılmış Gerçeklik Kursu

Sonsuz Yaratıcılığın Kilidini Açın: Kapsamlı Oyun ve Uygulama Geliştirme Eğitimi için Unity Kursumuza kaydolun! Geleceğe hazır olun Oyun oynamayı sever misin? Kendi oyununuzu geliştirmek ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru yerdesiniz!

Arttırılmış Gerçeklik Nedir ?

Artırılmış Gerçeklik (AR), dijital bilgileri gerçek dünyayla gerçek zamanlı olarak harmanlayan bir teknolojidir. Akıllı telefonlar, tabletler, AR gözlükleri veya özel kulaklıklar gibi cihazların kullanımı yoluyla AR, bilgisayarda oluşturulan görüntüleri, bilgileri veya etkileşimli içeriği fiziksel ortama yerleştirerek kullanıcının çevresine ilişkin algısını geliştirir.

Çocuğunuz için En İyisi

Teknoloji meraklılarından gelecek vaat eden hikaye anlatıcılarına kadar her çocuğa uygun Artırılmış Gerçekliğin büyüsünü deneyimleyin. Kursumuz, hayal gücünü teknolojiyle harmanlayarak AR'nin büyüleyici dünyasına eğlenceli ve erişilebilir bir yolculuk sunuyor. Uygulamalı aktiviteler, uzman rehberliği ve her genç öğrencide yaratıcılığı harekete geçiren Artırılmış Gerçekliğin heyecan verici keşfi için bize katılın

AR'nin Geleceği

AR'ye Snapchat filtreleri veya 2016'nın popüler oyunu Pokémon GO gibi oyunlar bağlamında aşina olabilirsiniz; bu, kullanıcıların gerçek dünyayı duyarlı bir dijital katman aracılığıyla görmesine olanak tanır. AR'nin yetenekleri gelişmeye devam ettikçe, bu teknolojinin parlak bir geleceği var Sağlık hizmetlerinden eğitime ve hatta evlerimize ve otomobillerimize kadar, önümüzdeki yıllarda bir tür AR'yi içermeyecek çok az yaşam alanı var.